אייקון וואטסאפ

כדור פורח לעסקים וחברות

יום גיבוש בכדור פורח –  לתת לעובדים שלכם משהו שונה באמת

יום גיבוש לחברה/לעסק יכול להיות קלישאה ולפספס את המטרה שלו אם עושים את זה לא נכון... 

יום גיבוש הוא השקעה שמחזירה את עצמה

חשוב לזכור שליום גיבוש יש מטרה חשובה עבור בעל העסק/ מנהל/ת הרווחה.. המטרה של יום גיבוש לחברה היא להוציא את האנשים שלכם מהשגרה ולתת להם את מה שבדרך כלל אתם מצפים מהם לתת לכם – משהו יוצא דופן! תנו לעובדים שלכם יום גיבוש בו באמת תגרמו להם להרגיש מיוחדים ותקבלו מהם הרבה יותר בחזרה.

כיום, לרובנו כבר אין סבלנות לדברים ממוחזרים, כולנו ראינו הכל, אבל אנו יכולים לספר לכם דבר פשוט.

מאז שצי הכדורים הפורחים שלנו גדל בצורה כזו שיש באפשרותנו להטיס קבוצות של 20 נוסעים ומעלה, יום גיבוש בכדור פורח הפך להיות הדבר הכי חם בקרב הרבה מהחברות המובילות במשק.

משנת 2012 מחלקת טיסות העסקים שלנו הטיסה אלפי עובדים וצוותי מנהלים של החברות המובילות בשוק, חברות הייטק, בנקים וחברות מובילות בתחומן שמבינות את העוצמה של יום גיבוש יוצא דופן.

לעסקים וחברות, אנו מציעים שלוש חבילות שונות של טיסה בכדור פורח שמתאימות לקבוצות בגדלים שונים וכמובן בתקציבים שונים.

אם יום הגיבוש שלכם מונה בין עשרה אנשים ועד 300, אנחנו מציעים לכם לדבר אתנו ולבדוק את האפשרויות השונות להפוך את יום הגיבוש הבא שלכם למשהו שהעובדים לא ישכחו לעולם, המארגנים יקבלו ציון לשבח והמנכ"ל יקבל חזרה מהעובדים את היחס שנתן דרך יום הגיבוש.

בסקיי טרק כדורים פורחים תמצאו את צי הכדורים הפורחים הגדול בישראל ואת צוות האוויר הגדול והמנוסה בישראל יחד עם אנשי השירות המקצועיים והמנוסים שלנו , כולנו כאן על מנת לאפשר גם לכם הוציא לפועל את יום הגיבוש הכי מיוחד שעוד לא עשיתם.

"סקיי טרק VIP": בין 10 ל-40 משתתפים
יעפים ומרדפים! 20 עד 120 משתתפים!
טיסות תצפית רבות משתתפים! 50 עד 300 משתתפים

עסקי

דברו איתנו בוואטסאפ - 054-771-1135 או שלחו לנו הודעה בטופס
אנא מלאו את טופס - עסקי

גלריה