הצוות - סקיי טרק

אנא הזמן שובר

הזמן טיסה

אנא המתן..

close
  • דף הבית- סקיי טרק
  • דף הבית- סקיי טרק
  • דף הבית- סקיי טרק
  • דף הבית- סקיי טרק
  • דף הבית- סקיי טרק
  • דף הבית- סקיי טרק
  • דף הבית- סקיי טרק
צור קשר - סקיי טרק
רוצה להזמין טיסה?
מלאו טופס זה וניצור איתכם קשר בהקדם

אנא המתן..

הצוות

הצוות

בואו להכיר את הצוות המנצח של סקיי טרק

הצוות של סקיי טרק:

 

 

אמיר שמר - סקיי טרק     

 

אמיר שמר – מנכ"ל וטייס ראשי

 

אמיר הוא איש החזון של חברת Sky Trek, לאחר שנים של טיסה במקומות הכי יפים בעולם ואלפי שעות טיסה מובטחת לכם חוויה שלא תשכחו... כל טיסה עם אמיר היא כמו מופע שאסור לפספס וצפוי לכם מפגש עם אדם שברור לגמרי שהוא חי את מה שהוא עושה ונותן מעצמו 100% על מנת שתהיה לכם את החוויה המיוחדת ביותר אי פעם. אמיר הוא גם מנהל התחזוקה במכון הבדק של סקיי טרק כדורים פורחים (ככה שאם הכדור הפורח שלכם לא מתניע הוא האיש לדבר איתו...) 

 

 

שי ניר הטייס - סקייטרק כדורים פורחים

 


שי סקל - סקיי טרק

 

 

דרור גינת - סקיי טרק

  

ליאור שמר - סקיי טרק

  

חן אריאלי - סקיי טרק

  

מעיין קרונר - סקיי טרק  

 

 

 

 

שי ניר - טייס

 

שי (איש המדבר) ניר הוא טייס כדורים פורחים ותיק ומיומן. אדם של טבע וחקלאות, מכיר את הארץ לאורכה ולרוחבה מהקרקע ועד השמים. עם אינספור שעות טיסה בשמי המדבר הישראלי, שי הוא הטייס שלכם לכדור פורח בדרום הקסום של ארץ ישראל. אם אי פעם חלמתם לראות את השמש הזורחת ברקע הרים מדהים, דיונות אינסופיות ושמים צלולים- שי הוא האדם הנכון לזריחה הנכונה בנוף המדברי האינסופי! 

 

 

שי סקל - טייס

 

שי (או שייקה) הוא אחד הטייסים המובילים בסקיי טרק כדורים פורחים ובישראל באופן כללי. עם אינסוף שעות טיסה כבר נראה שהוא נמצא יותר זמן באוויר מאשר על הקרקע... שי הוא יליד בית השיטה כך שהוא מכיר כל פינה באזור הטיסה שלנו וישמח לספר לכם בזמן הטיסה על העמק המרשים. עם שי בתור הטייס שלכם, מובטחת לכם חוויה יוצאת דופן שלא תשכחו לעולם...

 

 

דרור גינת - טייס ומדריך טיסה

 

דרור גינת הוא הטייס בעל הכי הרבה "תארים" בסקיי טרק כדורים פורחים. דרור הוא טייס מסחרי, בוחן חברה, מדריך טיסה, אחראי בטיחות, מוסמך חקירות תעופה, מפעיל חללית בעתיד ומאסטר קונג פו! (בלי השניים האחרונים, בינתיים). מה שבטוח הוא שכשאתם טסים עם דרור אתם בידיים הכי טובות שאתם יכולים לדמיין וכל לקוח אצל דרור מקבל יחס של לקוח ראשון...

 

ליאור שמר – מנהל אחזקה

 

זקן השבט, טייס קרב לשעבר ובמקרה לגמרי גם אבא של אמיר... ליאור הקים יחד עם אמיר את חברת סקיי טרק והוא מנהל את כל מערך תחזוקת כלי הטייס של החברה... בזכותו, אתם יכולים להיות בטוחים שכלי הטיס שלנו מתוחזקים ברמה הגבוהה ביותר. 

 

 

חן אריאלי – מנהלת שירות לקוחות

 

חן (או חנצ'ו) מנהלת את שירות הלקוחות של סקיי טרק כבר שנים... אם יש בן אדם שיודע מהי החשיבות של שירות לקוחות טוב ונעים זו חן. כבר כשתשמעו את הקול שלה בשיחת הטלפון הראשונה שלכם עמנו תרגישו שאתם בידיים טובות... חנצ'ו תעשה הכל כדי לעזור לכם לתכנן את החוויה המושלמת. 

 

 

 

מעיין קרונר - שיווק ולקוחות עסקיים 

 

אם אתם לקוח עסקי, אתם עומדים להכיר את מעיין קרונר המהוללת... מעיין היא חיית הפקות ואירועים עסקיים עם דלי נסיון שעולה על גדותיו... סביר להניח שתהפכו להיות חברים כבר מהשיחה הראשונה. מעיין מתכננת ימי גיבוש, אירועי חברות וימי כיף בצורה מושלמת, מתחשבת ויעילה ותעזור לכם להפיק אירוע מושלם שלא תשכחו. כמו כן, מעיין היא אשת השיווק של סקיי טרק והיא תשמח לדבר עמכם על שיתופי פעולה מעניינים, להציע לכם פתרונות פרסום יוצאי דופן על גבי כדורים פורחים ועוד! 

 

 

 

 

הצוות שמאחורי הצוות

 

מעבר לחברים הנ"ל, בסקיי טרק יש עוד שלל עובדי צוות קרקע, מקימי אירועים, מדריכי סנפלינג ואנשי שטח אשר לכולם אותה המטרה: לעשות את מה שהם אוהבים ולחלוק עם אחרים את האהבה שלהם למקצוע... אנחנו יכולים להבטיח לכם שאתם נמצאים בידיים טובות.