שלט חוצות על כדור פורח - סקיי טרק

אנא הזמן שובר

הזמן טיסה

אנא המתן..

close
  • דף הבית- סקיי טרק
  • דף הבית- סקיי טרק
  • דף הבית- סקיי טרק
  • דף הבית- סקיי טרק
  • דף הבית- סקיי טרק
  • דף הבית- סקיי טרק
צור קשר - סקיי טרק
רוצה להזמין טיסה?
מלאו טופס זה וניצור איתכם קשר בהקדם

אנא המתן..

שלט חוצות על כדור פורח

כדור פורח כאייטם פרסומי חדשני ויוצא דופן, כמו שלט חוצות על כדור פורח, שאיש לא ישכח

דמיינו לכם את שלט החוצות הגדול בעולם. עכשיו תדמיינו שהוא ממריא אל השמיים ומרחף מעל האנשים! כולם אוהבים כדורים פורחים, כשכדור פורח מתנפח באוויר על הקרקע או מרחף מעל באוויר איש לא יכול להוריד ממנו את העיניים וכולם מוציאים מצלמות ולא מפסיקים לצלם.

מתי לאחרונה מישהו צילם את שלט החוצות שלך?

 

פרסום על גבי כדורים פורחים מביאים לכם שטח פרסום ענק בגודל של כ- 3000 מטר מעוקב אשר ניתן למתג לפי הקמפיין הפרסומי הקיים של המותג שלכם או לייצר קמפיין פרסומי חדש ורענן שיקדם את המטרה שלכם.

 

איך פרסום על גבי כדור פורח עובד? ניתן להשתמש בכדור הפורח למינוף המותג, קד"ם ויח"צ ע"י טיסה מעל אירועים מיוחדים כגון אירועי ספורט ופסטיבלים, שימוש בכדור כ"שגריר של מעשים טובים", טיסות מעל כבישים ראשיים בשעות עומס, פעלולי יח"צ חסרי תקדים שיביאו סיקורים ואזכורים בתקשורת (שבירת שיאים, פעלולי צניחה חופשית) ועוד ועוד...

 

אנחנו יכולים לייצר עבורכם כדור פורח ענק ממותג מראש לפי הזמנה או לחלופין להצמיד באנרים בגדלים שונים למעטפת הכדור אשר יעניקו חשיפה מקסימלית למוצר.

 

שלט חוצות על כדור פורח - סקיי טרק

רוצים לשמוע עוד? צרו קשר!

 

נשמח לשוחח או להיפגש על מנת לחשוף בפניכם בצורה מרגשת ועניינית את האפשרויות העומדות בפניכם ויחד ליצור חווית פרסום שלא נראתה כמוה בישראל.