יום גיבוש רגוע, ימי גיבוש רגועים - סקיי טרק

אנא הזמן שובר

הזמן טיסה

אנא המתן..

close
  • דף הבית- סקיי טרק
  • דף הבית- סקיי טרק
  • דף הבית- סקיי טרק
  • דף הבית- סקיי טרק
  • דף הבית- סקיי טרק
  • דף הבית- סקיי טרק
צור קשר - סקיי טרק
רוצה להזמין טיסה?
מלאו טופס זה וניצור איתכם קשר בהקדם

אנא המתן..

יום גיבוש רגוע

יום גיבוש שירגיע לכם את החושים

במיוחד לאלה העובדים תחת תנאי יום יום מלחיצים במיוחד במשרד או בסביבת העבודה שלהם, אנחנו מזמינים אתכם ליום גיבוש שישחרר לכם את כל הלחצים מהמערכת עם חוויות שלא תשכחו לעולם.

יום גיבוש רגוע, באווירה שונה

 

סדר פעילות יום הגיבוש בקצרה:

 

טיסת חוויה בכדור פורח מעל עמק יזרעאל והגלבוע:

נפגש בשעה הכי שקטה של היום באורות ראשונים ונצא לטיסת חוויה מדהימה מעל העננים בכדור פורח לחוויה שאיש לא ישכח לעולם, נטפס לגובה 5000 רגל מעל האדמה ונגלה איך השארנו את כל הלחץ על הקרקע ואיך הראש והראות מתמלאים באוויר צלול ונקי... לאחר הנחיתה נבצע טקס מסורתי של כדורים פורחים ונשתה שמפנייה בכוסות קריסטל יוקרתיות בשדות היפים של עמק יזרעאל.

 

קבלת פנים מפוארת על נחל האסי + בריכה מקורה:

לאחר טיסה בכדור פורח מדהימה, נגיע לנחל האסי היפיפה ורחב הידיים אשר נמצא בלב עמק המעיינות בקיבוץ ניר דוד וגדותיו הן מדשאות מטופחות ורחבות ידיים.. על הדשא תחכה לכם קבלת פנים מדהימה עם פינת זולה מפנקת, מחצלות, פופים ושולחנות נמוכים ותהנו מארוחה קלה הכוללת מאפים מתוקים ומלוחים, פירות העונה, חטיפים מלוחים ושתייה קרה/חמה.

הקבוצה כולה תקבל אישורי כניסה לבריכה המקורה והמפוארת במתחם התיירות על נחל האסי.

 

טיפולי מסאג' מפנקים ושייט בקיאקים:

הגיע הזמן לשלב הבא של היום שלנו, הקבוצה שלנו בשלב זה תתחלק לשתיים כאשר מחצית ממשתתפי הקבוצה יקבלו טיפולי מסאג' מפנקים ומרגיעים בזמן שהמחצית השניה יקבלו קיאקים זוגיים ויצאו לשייט עצמאי לאורך נחל האסי היפיפה וכך משתתפי הקבוצה יתחלפו ביניהם.

 

אנו מבטיחים לכם חבילה לארגון, חברה או עסק, שתשחרר ותוריד מכם את לחצי היום יום ויבטיח הצלחה גדולה בקרב עובידכם.

 

בואו לקרוא עוד על ימי גיבוש בכדורים פורחים לעובדים ועסקים.

 

*טיפ מהצוות – ניתן לערוך שינויים בתוכנית יום הגיבוש על מנת להתאים את היום לצרכיכם המדוייקים, כל מה שנותר לכם לעשות הוא להתקשר אלינו ולהתייעץ עם אחד ממנהלי האירועים שלנו, אנחנו מבטיחים לכם ליווי מקצועי ונעים בדרך ללהפוך את יום הגיבוש הזה להצלחה שכולם ידברו עליה.