חבילת הישרדות בשטח - סקיי טרק

אנא הזמן שובר

הזמן טיסה

אנא המתן..

close
  • דף הבית- סקיי טרק
  • דף הבית- סקיי טרק
  • דף הבית- סקיי טרק
  • דף הבית- סקיי טרק
  • דף הבית- סקיי טרק
  • דף הבית- סקיי טרק
צור קשר - סקיי טרק
רוצה להזמין טיסה?
מלאו טופס זה וניצור איתכם קשר בהקדם

אנא המתן..

חבילת הישרדות בשטח

הגעתם לחבילה לימי גיבוש לחברות ועסקים בעלי אופי של מטיבי לכת

יום פעילות מגבש במיוחד שייקח אותכם הכי גבוה לשמיים ולמקומות הכי נידחים על האדמה. במהלך היום של אטרקציית אקסטרים זו, נלמד לזהות צמחי מאכל בטבע, להכין ארוחות מיוחדות בשטח ונחווה את הטבע בצורה הכי אמיתית.

 

לחצו פה למידע נוסף על עוד פעילויות אקסטרים שיש לנו בעבורכם.

מה צפוי לנו תחת חבילת הישרדות בשטח?

 

סדר פעילות יום הגיבוש בקצרה:

 

טיסת חוויה בכדור פורח מעל עמק יזרעאל והגלבוע:

ניפגש בבוקר באתר ההמראה של סקיי טרק כדורים פורחים בלב ליבו של עמק חרוד למרגלות הגלבוע ונצא לטיסת חוויה בכדור פורח! במהלך הטיסה נטפס גבוה מעל העננים לגובה של 5,000 רגל מעל פני השטח ונאסוף חוויות מדהימות.. נרחף בגובה נמוך מעל צמרות העצים ונרגיש בשמיים! לאחר הטיסה נשמע על ההיסטוריה של הכדור הפורח ונשיק בקבוק שמפנייה איכותית בטבע. טיסת חוויה או לא?

 

ארוחת בוקר קלה באתר הנחיתה:

לאחר הנחיתה, נזמין את הקבוצה כולה להנות מארוחת בוקר קלה ופינת זולה שתפרס במיוחד עבורכם באתר הנחיתה של הכדור פורח. נשב בכיף ובאווירה טובה ונהנה ממאפים איכותיים, ירקות טריים, מיצים טבעיים, שתייה חמה ועוד.

 

סיור ליקוט בשטח וסדנא להכנת ארוחה טבעית:

נצא לסיור ליקוט במסלול בטבע באיזור רמות יששכר עם מדריך השטח המנוסה שלנו, נשמע סיפורים והסברים מעניינים, נלמד על הצמחים האכילים המקומיים באזור ועל ההיסטוריה של תרבות הליקוט המקומית.. נלקט צמחי בר במהלך הסיור ונתיישב בנקודה מוצלת בשטח להכנה משותפת לכל הקבוצה של ארוחה בשטח אשר מורכבת מהצמחים שאספנו במהלך הסיור. הארוחה כולה מבושלת על מדורה וכוללת סלט ירקות אורגני בשילוב עם צמחי ליקוט, חביתת ירק וצמחי ליקוט, פיתות מבצק שאור מלא אורגני על סאז', תה צמחים ותבלינים ועוד...

 

משך הפעילות נע בין שעה וחצי לשעתיים.

 

* טיפ מהצוות – ניתן לערוך שינויים בתוכנית יום הגיבוש על מנת להתאים את היום לצרכיכם המדוייקים, כל מה שנותר לכם לעשות הוא להתקשר אלינו ולהתייעץ עם אחד ממנהלי האירועים שלנו, אנחנו מבטיחים לכם ליווי מקצועי ונעים בדרך ללהפוך את יום הגיבוש הזה להצלחה שכולם ידברו עליה.