חבילת שבילים בעמק - סקיי טרק

אנא הזמן שובר

הזמן טיסה

אנא המתן..

close
  • דף הבית- סקיי טרק
  • דף הבית- סקיי טרק
  • דף הבית- סקיי טרק
  • דף הבית- סקיי טרק
  • דף הבית- סקיי טרק
  • דף הבית- סקיי טרק
צור קשר - סקיי טרק
רוצה להזמין טיסה?
מלאו טופס זה וניצור איתכם קשר בהקדם

אנא המתן..

חבילת שבילים בעמק

חבילת שבילים בעמק - יום גיבוש "ארצישראלי"

חבילת שבילים בעמק לעסקים היא חבילת יום גיבוש ברוח "ארצישראלית" בה נתחיל את היום עם להכיר את עמק יזרעאל מסיפונו של כדור פורח ענקי ומרהיב ביופיו ונמשיך לסיור ממוחז על ראשית ההתיישבות בעמק יזרעאל ונלמד על העמק דרך העיניים והרגליים.

 

יום גיבוש לחברות שהוא גם חוויה לימודית מעניינת.

מה כוללת חבילת שבילים בעמק?

 

סדר פעילות יום הגיבוש בקצרה:

 

טיסת חוויה בכדור פורח מעל עמק יזרעאל והגלבוע:

נפגש בשעות הזריחה המוקדמות באתר ההמראה של סקיי טרק כדורים פורחים ונצא לטיסת חוויה מושלמת בכדור פורח מעל עמק יזרעאל... הטייס המנוסה שלנו ידריך אתכם לאורך כל הטיסה ויספר לכם את סיפורי העמק המעניינים תוך כדי שנכיר את האזור מלמעלה. נטוס מעל קיבוצי העמק ומעל השדות המוריקים ולאחר הנחיתה נשיק בקבוק שמפניה צוננת ונרים כוסית לחיים טובים.

 

ארוחת בוקר בחוות התבלינים בגלבוע:

לאחר החוויה בכדור הפורח, כל הצוות יגיע לארוחה מדהימה בעלת טעמים ייחודיים במסעדת "חוות התבלינים בגלבוע" הממוקמת על אחת הפסגות של הרי הגלבוע. ממרפסת המסעדה נשקף נוף העמק במלוא עוצמתו.

 

סיור ממוחז לבחירה: גיבורי התנ"ך/ ראשית ההתיישבות:

נצא לסיור רגלי יוצא דופן על הגלבוע בעל תוכן מיוחד. המדריכים המנוסים שלנו הם בעצם שחקני תיאטרון שיעבירו לכם את הסיור בצורה של הצגה אותנטית ותיאטרלית על החיים בעמק יזרעאל בימי התנ"ך או בימי ראשית ההתיישבות בארץ. הסיור אינו אתגרי ומשכו נע בין שעה לשעה וחצי.

 

סדנאות קליעת סלים ברוח מקומית:

סדנא ייחודית ומגבשת לקליעת סלים מחומרים מקומיים בעבודת יד, ללא צורך בניסיון ובהנאה גדולה ייחשפו המשתתפים לאומנות העתיקה של קליעת הסלים, לשיטות המסורתיות ולמגוון חומרי הקליעה, בייחוד לשפע הקיים בארצנו: התמר, הרימון והזית. את הסלים שנקלע יחד נשמור למזכרת כחוויה מיום הפעילות שלנו יחד.

 

* טיפ מהצוות – ניתן לערוך שינויים בתוכנית יום הגיבוש על מנת להתאים את היום לצרכיכם המדוייקים, כל מה שנותר לכם לעשות הוא להתקשר אלינו ולהתייעץ עם אחד ממנהלי האירועים שלנו, אנחנו מבטיחים לכם ליווי מקצועי ונעים בדרך ללהפוך את יום הגיבוש הזה להצלחה שכולם ידברו עליה.