האטרקציה המושלמת לילדים; מתנפחים לאירועים - סקיי טרק

אנא הזמן שובר

הזמן טיסה

אנא המתן..

close
  • דף הבית- סקיי טרק
  • דף הבית- סקיי טרק
  • דף הבית- סקיי טרק
  • דף הבית- סקיי טרק
  • דף הבית- סקיי טרק
צור קשר - סקיי טרק
רוצה להזמין טיסה?
מלאו טופס זה וניצור איתכם קשר בהקדם

אנא המתן..

צור קשר - סקיי טרק
הרשמה לניוזלטר
רוצים לקבל מידע ועדכונים מאתנו?
מלאו פרטיכם כאן
הצטרפו אלינו
לפייסבוק
facebook

האטרקציה המושלמת לילדים; מתנפחים לאירועים

התחום של מתנפחים לאירועים הינו אחד היותר משגשגים שקיימים כמו גם הרווחיים ביותר שיש בנמצא. כל מי שיש לו ילדים מכיר את החיפוש אחר אטרקציות לילדים בכל פעם שלמי מהילדים יש יומולדת בפתח

21/02/2016
תגובות:

הספקים של אותם אטרקציות אינם טומנים את ידם בצלחת והמחירים שהם דורשים  מתעדכנים בהתאם לביקוש ולהיצע. המחיר ה"נמוך" ביותר בתחום של מתנפחים להשכרה נע בסביבות החמש מאות שקל להפעלה בסיסית של יום הולדת. כל תוספת לחבילה של אטרקציות לילדים פירושה עוד העברה של כסף מהכיס שלכם לכיס של המפעילים. אמנם המחירים של האטרקציות אינם זולים, אבל מצד שני מה לא היינו נותנים עבור העלאת בדל חיוך על שפתי ילדינו.

קחו את הילדים לחוויה רב חושית ופעילויות אינטראקטיביות

 

דוגמאות או המחשות של אטרקציות שונות הם המתקנים המתנפחים, מתקני המזון כגון מכונת סוכר ומזרקת שוקולד וכמובן יש את תחום בעלי החיים. ככל שהילדים יותר גדולים, כך גם הדרישות עבור האטרקציות הופכות להיות יותר מורכבות. לצד כל אותן אטרקציות מהסוג שציינו לעיל, יש כמובן קשת רחבה של פעילויות שמתמקדות בדברים יותר אתגריים ופחות ילדותיות.

 

ישנם מפעילים של מתקנים מתנפחים שמתמחים בתחום של ספורט אתגרי כגון טיפוס על קיר, גלישה בסנפלינג ואפילו החלקה על קרח. אין כמעט תחום שבו לא ניתן לפתח אטרקציה לילדים. כל מה שנדרש זה לבחור תחום פעילות ולעשות לו את ההתאמה הנדרשת לגילאי הילדים. בתחום של בעלי החיים כל העת מופיעות חיות חדשות שאמורות לגרות את דמיון הילדים ולעודד אותם לגעת וללטף. 

אטרקציות לילדים על ידי מארגני אירועים

 

מארגני ימי הולדת ואירועים יודעים כי מתנפחים לאירועים זה המפתח להצלחה בתחום. המושג אטרקציות לילדים מכיל תחתיו כמעט כל תחום פעילות שרק ניתן להעלות על הדעת. כיום ניתן למצוא מארגני אירועים שתחום ההתמחות שלהם זה אטרקציות לימי הולדת, בר/בת מצווה. ברוב המקרים יש להם מכולות שלמות על גבי גלגלים שמכילות אין ספור אטרקציות. החל ממספר מתקני ג'ימבורי, דרך ממתקני המזון ועד לפעילויות מורכבות יותר כגון קיר טיפוס, מכוניות חשמליות ומכוניות בשלט רחוק.

 

מי שמחפש מקצוע מכניס במיוחד שלא דורש הרבה מאמץ אז התחום האטרקציות תפור במיוחד בשבילו. ברוב המקרים יש הפרדה בין ספק הציוד של האטרקציה לבין המפעיל. ספק הציוד באמת רק מביא ומוציא את מתקני האטרקציות השונים בעוד המפעיל נאלץ לרוץ ולהפעיל כל העת את הילדים שחלילה וחס אם הם יתחילו להשתעמם.

קרא עוד על: