04-801-0023

רישיונות וביטוחים

אז אתם חושבים על טיסה בכדור פורח! זה נשמע לכם מעניין וכיף אבל אתם עדיין מרגישים שחסרים לכם קצת פרטים טכניים על אופי הטיסה של הכדור הפורח ואולי אתם סתם רוצים להיות לגמרי בטוחים שאנחנו החברה הנכונה עבורכם לפני שאתם מפקידים את עצמכם ואת יקיריכם בידנו הנאמנות..

 

אם כך, הטקסט הזה נכתב על מנת לשרת אותכם! נספר לכם קצת על הנתונים הטכניים של הכדור הפורח, על רישיונות הטייס של הטייסים, על התחזוקה של הכלים שלנו ועל אופי הפעילות שלנו מהצד היותר טכני של הדברים 🙂

רישיונות טיס:

1. בסקיי טרק כדורים פורחים, טייס הכדור הפורח שלכם  מחזיק ברישיון טיס מסחרי עם הגדר מיוחד לכדורים פורחים. הגדר זה הנו מסחרי ולכן הטייס יכול לפקד על טיסה מסחרית בהטסת נוסעים. רישיונות הטיס של הטייסים שלנו מונפקים ומפוקחים על ידי רשות התעופה האזרחית ומשרד התחבורה.

2. חשוב לדעת שבסקיי טרק כדורים פורחים עובדים  100%  מהטייסים המנוסים ביותר בישראל ויש לנו את צוות האוויר הגדול ביותר בארץ עם אלפי שעות טיסה בארץ ובעולם!

3. הטייסים שלנו עוברים הדרכות חודשיות וטסים באופן יומיומי כך שאתם יכולים להיות בטוחים שאתם טסים עם הטובים ביותר. כמו כן כל טייס בחברת סקיי טרק עובר מבחן רמה אחת לשנה על ידי מפקח ובוחן שהוסמך מטעם רשות התעופה האזרחית.

4. סקיי טרק כדורים פורחים מחזיקה ברישיון הפעלה מסחרי מבצעי שניתן לה ע"י רשות התעופה האזרחית ומשרד התחבורה. לכל כדור פורח יש תעודת כושר אווירי משלו המבטיחה כי כלי הטיס נמצא בסטנדרט התחזוקה הגבוה ביותר.

5. כל נוסעי סקיי טרק כדורים פורחים מכוסים בביטוח תעופתי ברמה הגבוה ביותר כנדרש ע"י תקנות הטיס הישראליות.

תחזוקת כדורים פורחים בסקיי טרק:

1. הכדור הפורח נחשב לכלי הטיס הבטוח ביותר בעולם כל עוד הוא מתוחזק כראוי ומופעל בתנאי מזג אוויר מתאימים.

2. הידעתם? סקיי טרק כדורים פורחים היא חברת התעופה לכדורים פורחים הגדולה והמנוסה  בישראל וכמו כן מפעילה מכון בדק בלעדי המתחזק את כל יצרני הכדורים הפורחים הגדולים בעולם. צוות טכנאי מכון הבדק שלנו  הוסמכו בחו"ל ומחזיקים בתעודות טכנאי בדק מטעם רשות התעופה האזרחית.

3. הבלונים שלנו עוברים בדיקה לפני כל טיסה, בדיקה במכון הבדק כל 50 ו-100 שעות טיסה ובדיקה נוספת במכון הבדק כל שנה. מאחר וסקיי טרק היא גם חברת תעופה וגם מכון בדק אתם יכולים להיות בטוחים שכלי הטיס שלנו מתוחזקים ברמה הגבוהה ביותר.

4. חלקי החילוף לכדורים הפורחים שלנו נרכשים אצל היצרן בחו"ל בלבד ומאוחסנים אצלנו במכון הבדק.

 

לצפייה ברישיון ההפעלה שניתן לנו מטעם רשות התעופה האזרחית ובפוליסת הביטוח העדכנית שלנו –

גלרייה