04-801-0023

אתרי הטיסה במרכז

סקיי טרק כדורים פורחים מפעילה טיסות חוויה בכדור פורח בכל הארץ. אנחנו מזמינים אתכם לחוויה הכי מדהימה שתהיה לכם אי פעם!

 

אנו ממוקמים בלב ליבו של עמק יזרעאל הירוק בצפון, למרגלות הרי גלבוע האדירים ומפעילים טיסות חוויה בכדור פורח בעיקר ברחבי עמק יזרעאל לאורך כל ימות השנה. לפי הזמנה שלכם, אנו ערוכים להפעלת טיסות בכדור פורח ברחבי הארץ, גם אם חשקה נפשכם בכדור פורח במרכז!

יש דבר כזה כדור פורח במרכז?

הרבה פעמים שואלים אותנו האם ניתן להזמין טיסה בכדור פורח במרכז, התשובה היא כן! (ולא…).

 

במדינת ישראל על פי חוקי משרד התחבורה ורשות התעופה האזרחית, קיימים מס' אזורים בהם ניתן על פי חוק להפעיל טיסות חופשיות בכדור פורח. אזורים אלו הנם עמק יזרעאל (הבית שלנו), צפון הנגב, תל ערד ונחל צין. מאחר והשמיים במרכז הארץ עמוסים מאוד בתנועת כלי טיס אזרחיים וצבאיים, לא ניתן להפעיל טיסות חופשיות של כדור פורח במרכז.

 

לעומת זאת, את טיסות התצפית שלנו ניתן להפעיל בכל מקום בארץ לפי הזמנה… אפילו במרכז!

 

טיסת התצפית היא חווית טעימה יוצאת דופן המתאימה לקבוצות רבות משתתפים, קייטנות, עסקים ועוד. הכדור הפורח מעוגן לקרקע עם חבלי עיגון ארוכים ומעלה ומוריד נוסעים לטיסת חוויה מדהימה לאורך פעילות של 60-90 דקות!

הבטיחו מסעכם כבר עכשיו!

אם אתם בכל זאת מעוניינים להזמין טיסה בכדור פורח במרכז, אנו מציעים לכם לשקול את האפשרות לשנות מעט את התוכניות ולהזמין טיסת חוויה בכדור פורח באזורי הטיסה המתאימים לכך.

 

נשמח לעניין אתכם בשלל חבילות הטיסה בכדור פורח המיוחדות שלנו, לעזור לכם לקבוע צימר מפנק או חדר אירוח בסביבה ואפילו למצוא עבורכם בייביסיטר! (סתם, חוץ מהבייביסיטר, זו כבר עבודה שלכם…)

 

אז עד שניתן יהיה לטוס בכדור פורח במרכז, אנו מזמינים אתכם לקחת קצת חופש מהמרכז הלחוץ ולפנק את עצמכם בחוויה יוצאת דופן עם סקיי טרק כדורים פורחים.

 

רוצים לשמוע עוד או להזמין טיסה? התקשרו עכשיו או השאירו את הפרטים שלכם ונציגי שירות הלקוחות שלנו ישמחו לייעץ לכם ולקבוע עבורכם טיסה בכדור פורח, חוויה שתשאר איתכם לכל החיים!

טופס חבילות

 דברו איתנו בוואטסאפ –
054-771-1135
או שלחו לנו הודעה בטופס