04-801-0023

אתרי הטיסה בנגב

טיסה זוגית פרטית בכדור פורח! כאן הכדור הפורח הוא כולו שלכם בטיסה פרטית לחלוטין! שיא האקסלוסיביות. שיא ההשקעה

א. צפון הנגב – שמורת בתרונות רוחמה!

רגע לפני שהנגב הופך למדבר, מעט צפונית לבאר שבע, תמצאו את שמורת בתרונות רוחמה אשר בחורף היא הדבר הכי קרוב לטוסקנה שיש לנו בישראל.. שדות חיטה אינסופיים, עצי שקמה עתיקים, שפע של חיות בר והמוווווווון כלניות בחורף. השמורה נמצאת בצמוד לקיבוץ רוחמה בו נפגש בבוקר הטיסה. טיסה בכדור פורח מעל בתרונות רוחמה מומלצת בעיקר בחודשי החורף (נובמבר – פברואר).

ב. שדה בוקר – אשלים – המדבר הפרוע!

טיסה בכדור פורח באווירת המערב הפרוע! הנוף המדברי הבראשיתי של רכס בוקר יקח אותכם למסע של פעם בחיים באווירה מאוד מיוחדת. מומלץ במיוחד לחובבי המדבר, לתיירים מחו"ל שרוצים להיחשף לארץ הנגב הייחודית שלנו ולמי שרוצה לעלות עם כדור פורח מעל נוף מעט שונה. הטיסות בשדה בוקר יוצאות במתכונת של טיסות פרטיות בכדור פורח לקבוצות בעיקר בסופי שבוע. מומלץ לאורך כל ימי ועונות השנה.

ג. בלעדי בסקיי טרק כדורים פורחים – לראשונה בישראל, טיסה בכדור פורח במכתש רמון!

חדש! החל משנת 2019 ואחרי שנים רבות של תכנון פתחנו את אזור הטיסה החדש והבלעדי שלנו במכתש רמון! בעיננו, מדובר באתר הטיסה הכי מיוחד בעולם לכדורים פורחים (בלי צחוק). המכתש הוא פלא של נופים מדבריים פראיים, חיות בר ייחודיות לאזור וטופוגרפיה יוצאת דופן. הטיסה מתחילה קרוב למלון בראשית במצפה רמון וחולשת מעל מצוקי המכתש והאזור כולו. טיסה בכדור פורח במכתש רמון היא חוויה שלא תשכחו לעולם. הטיסות במכתש רמון גם הן מתבצעות בעיקר במתכונת של טיסות פרטיות למשפחות, זוגות או קבוצות תיירים. מומלץ לאורך כל ימי ועונות השנה.

ד. תל ערד – טיסה בכדור פורח מעל אתר היסטורי!

טיסה בכדור פורח מעל הגן הלאומי תל ערד! העיר העתיקה של ערד היא שריד מהתקופה הביזנטית ונחשבת לאחת הערים הקדומות ביותר בישראל.

נמריא בכדור פורח בסמוך לגן הלאומי ונראה כמה טוב העיר העתיקה נשתמרה בשעה שנרחף מעל האזור לאורות הזריחה החמים. הטיסות בתל ערד גם הן מתבצעות בעיקר במתכונת של טיסות פרטיות למשפחות, זוגות או קבוצות תיירים שמחפשים חוויה מדברית בכדור פורח. מומלץ לאורך כל ימי ועונות השנה.

טופס חבילות

 דברו איתנו בוואטסאפ –
054-771-1135
או שלחו לנו הודעה בטופס