04-801-0023

אתר הטיסה בגלבוע

טיסה בתוך כדורים פורחים בגלבוע תתן לכם בדיוק את התחושה המופלאה, שהעולם נע פתאום בקצב אחר, שאין לאן למהר, כל שיש לעשות הוא ליהנות הנאה מלאה מהכאן והעכשיו

טיסה בכדור פורח משכה תמיד את ההרפתקנים, אך היום כדור פורח אינו בהכרח כלי להרפתקנים אלא דווקא לאלה שרוצים לראות את היופי, הצבעים של הסביבה בכלי שמשייט לו בשמים בשקט, ברוגע ומשתלב ביופיו של הטבע.

לשוט מעל עמק יזרעאל

תארו לכם שאתם יושבים במרפסת או בחצר, מרימים את ראשכם ורואים מעליכם כדור פורח מרחף. תושבי קיבוץ עין חרוד, במיוחד המשכימים קום שבהם זוכים לראות מדי פעם כדורים פורחים בגלבוע הנעים מעל הבתים, בריכות הדגים והשדות. במהלך הטיסה זוכים הטסים לראות את הסביבה מגבהים שונים, תחילה מגובה רב יותר ולאחר מכן מגובה נמוך יותר בו ניתן להבחין בילד הרוכב על האופניים, טרמפולינות הפזורות בחצרות הבתים, להרגיש כמעט מרחפים בין צמרות העצים.

 

לראות את השדות שצבעיהם משתנים לאורך השנה. יתכן שתזכו גם לנפנוף שלום מן העובדים בשדות כשתטוסו רק מעט מעליהם. הנוף מדהים ומשלב עצים, מישורים ירוקים, בריכות, בתים כפריים. הכל נראה פסטורלי ורגוע עד ששוכחים מכל טרדות היום יום שנראו לכם כענקיות עד לרגע בו קפצתם אל תוך הסל והכדור התרומם למעלה…

כדורים פורחים בגלבוע בהפתעה

רבים מגיעים לטיסה בתוך כדור פורח בגלבוע כשהם כלל לא יודעים לאן הגיעו ועבורם כל העניין הוא הפתעה גמורה… לרוב טיסות בכדור פורח מתקיימות בשעות הבוקר המוקדמות. החוויה מתחילה בהתכנסות ובירידה לשטח. ההכנה לטיסה היא חוויה בפני עצמה. הכדור הענק נפרש במרכז השדה ומתחיל הניפוח.

 

הכדור פורח מתנפח אט אט עד שלבסוף עומד מוכן לקלוט את החבורה הנרגשת כולה, כאשר ישנם מספר אנשים הנמצאים עדיין בהלם מוחלט, אחרי הכל – טיסה עם כדור פורח בגלבוע לא מקבלים כל יום. האנרגיות הולכות ומטפסות במקביל לשמש שמתחילה לצוץ ולהאיר את החשכה המוחלטת ככל שהכדור מתרומם. מראה השמש הצובעת את האופק בצבעי זריחה הוא מראה מרהיב.

 

זמן הטיסה חולף במהירות לאחר צילום הקבוצה באוויר, הסברים והדגמה על מציאת כיוון הרוח באמצעות… ספריי של קצף גילוח, שלל סיפורים, וכמובן רגעים בהם כל אחד נמצא עם עצמו. לאחר כשעה באוויר נוחת הכדור בעדינות ובשדה פרושה ארוחה עם כל טוב. פתיחת בקבוק שמפניה היא חלק בלתי נפרד מכל טיסה עם כדורים פורחים בגלבוע וכדורים פורחים בכלל.

טופס חבילות

 דברו איתנו בוואטסאפ –
054-771-1135
או שלחו לנו הודעה בטופס