04-801-0023

פסטיבל כדורים פורחים

Sky Trek המפיקה הרשמית של פסטיבל הכדורים הפורחים של ישראל בגלבוע ובנגב!

דמיינו לעצמכם את המראה המרהיב של שמיים כחולים זרועי עשרות כדורים פורחים, בשלל צורות, גדלים וצבעים. דמיינו לעצמכם שלל פעילויות מלהיבות, המתאימות לילדים ולמבוגרים כאחד. דמיינו לעצמכם טיסה עוצרת נשימה מעל נופי הארץ המגוונים והייחודיים – אתם כנראה מדמיינים פסטיבל כדורים פורחים!

בעשור האחרון הפכו דמיונות אלה למציאות חייה. פסטיבל כדורים פורחים – עכשיו גם בישראל! ולא רק בסרטים או בתמונות ממקומות אחרים בעולם. מדי שנה מתקיימים במקומות שונים בישראל פסטיבלי כדורים פורחים בלתי נשכחים לכל המשפחה.

פסטיבלים אלה מושכים אליהם אינסוף משתתפים – מקצוענים בתחום וגם חובבנים, הרוצים ליהנות מחוויה נהדרת, חד פעמית ועוצרת נשימה.

Sky Trek כדורים פורחים הנה המפיקה הרשמית של פסטיבל הכדורים הפורחים הבינלאומי השנתי של ישראל ולקחה חלק בכל אירועי הכדורים הפורחים שהתרחשו בישראל. אנו לוקחים על עצמנו כמשימה להמשיך ולתרום לענף הכדורים הפורחים בארץ ע"י קיום פסטיבלי הכדורים הפורחים והשתתפות בהם…

בין אנשי הצוות של Sky Trek תמצאו מפיקים מנוסים שיודעים הכל על הפקת פסטיבל כדורים פורחים לכל המשפחה! ניתן לתכנן פסטיבל קטן המונה מס' יחסית קטן של כדורים פורחים ועד פסטיבל כדורים פורחים בינלאומי לאלפי אנשים ועשרות כדורים פורחים!

טופס חבילות

 דברו איתנו בוואטסאפ –
054-771-1135
או שלחו לנו הודעה בטופס

גלרייה