04-801-0023

האטרקציה הכי חמה של החורף – טיסה בכדור פורח

הסיפור מתחיל כשכל אחד מאיתנו היה ילד. מי מאיתנו, בנים ובנות לא חלם איך הוא ממריא מעל העננים ומחוץ למדינתנו הקטנה והיפה וממשיך מעל הארצות והימים לארץ לעולם לא?

בטוח שלא רק אני.

כדור פורח.. אח.. רק המחשבה עליו גורמת לי להיות חולמני..

טיסה בכדור פורח בחורף,  בקיץ, באביב ובסתיו – איזה חוויה מדהימה היא חווית טיסה עם כדור פורח.

אבל אל תרשו לי להתפזר יותר מידי בזיכרונות שלי מטיסותיי הרבות עם הכלי המופלא הזה כדור פורח. תראו, אני אדם הנוטה לשוטט בדמיונות וזיכרונות, ככה זה כשסביבת העבודה שלך היא כדורים פורחים! אי אפשר להאשים אותי אבל אנסה להתמקד.

 

אני רוצה לספר לכם על העונה האהובה עליי בשנה- החורף כמובן.

איזה עונה מיוחדת, כל כך קצרה שכבר כשהיא מתחילה אני מתחיל להתגעגע..

אני אוהב במיוחד את אזור הגלבוע בחורף- כל מקום שאליו תסתכל מתלבש בחגיגיות בירוק זוהר. האוויר נקי יותר, סיכוי גבוה לראות קשת שהיא האהובה עליי ביותר כיאה לאדם רומנטי שאני. ראות חד פעמית ופריחת החרדלים והחרציות הם עוד בונוס.

יותר ממה שאני אוהב את החורף, אני אוהב טיסות בכדור פורח בחורף. זה בדיוק הסיבה שאני כאן, לספר לכם למה אתם לא צריכים אלא חייבים לטוס עם כדור פורח בחורף בגלבוע איתנו!

רבים תוהים לעצמם ובטח גם אתם – האם כדור פורח היא אטרקציית חורף? תרשו לי להגיד לכם שזו           ה- אטרקציית חורף !  כל מי שיודע משהו על משהו מגיע עלינו לטוס עם כדור פורח בחורף! (אטרקציית חורף מפתיעה כבר אמרתי?)

 

בואו נדמיין ביחד.

לילה חורפי וצונן, אתם מתעוררים, מתארגים ומתחילים בנסיעה לכיוון הצפון, ההתרגשות בשיאה! אתם לא מאמינים שאתם אשכרה הולכים על זה, כל הכבוד לכם! הנסיעה קצת מאתגרת ואתם קצת מנומנמים… בכל זאת, שעת לפנות בוקר, אתם מגיעים לשדה באזור הגלבוע ושם מחכים לכם אנשים קצת מוזרים- מה שנקרא כל אחד בצבע – החברה של סקיי טרק כדורים פורחים! 

האנשים המוזרים והחייכנים מקבלים אותכם עם שתייה חמה וכיבוד משמח לב ובדיוק כשאתם לוקחים שלוק ראשון מהקפה קרן שמש ראשונה עולה, הטייס המקסים עושה תדריך קצר ואז ההצגה מתחילה:

הבלונים של הכדור פורח מתחילים להתנפח, כמובן שבעזרת האנשים המוזרים והצבעוניים שגורמים לכל החלומות להפוך למציאות, ואתם בהלם! לא דמיינתם לעצמכם כמה גדולים הם הבלונים של הכדור פורח ולא תיארתם לעצמכם איזה תחושות הם יעוררו בכם (ככה הם הכדורים הפורחים). אתם עולים לסל המזמין ומתחילים בטיסה!  בהתחלה הידיים מזיעות והדופק גבוה, זה שלב מאוד מרגש! אתם טסים בין הר גלבוע להר תבור, השמש עולה לאט ומקשטת את השמים לכבודכם, רואים את נופי העמק הירוקים זוהרים (זוכרים שכבר סיפרתי לכם על זה?) הראות היא פסיכית ואפילו את החרמון אתם רואים! ואז יש את השלב האהוב עליי! אני רועד אפילו כשאני כותב את זה.. השלב שבו עולים מעל העננים! ראבק מתי יצא לכם לעלות מעל העננים ואפילו לגעת בהם?!

בסוף כל הקסם המיוחד הזה אתם נוחתים בשדה פסטורלי, שם האנשים המוזרים מחכים לכם עם שולחן כיבוד מפנק , טקס שמפנייה חגיגי ועוד הפתעות ומזכרות שאני לא מתכוון לספר לכם עליהם..

אה.. ושכחתי..

תדמיינו שאת כל חווית הטיסה עם כדור פורח אתם עושה עם האנשים שאתם אוהבים!

מה שאני  אוהב בטיסה עם כדור פורח היא שהיא יכולה להיות אטרקציה משפחתית, אטרקציה זוגית ואפילו אטרקציה למקומות עבודה שרוצים לצאת מהשגרה!

 

אז אני מזמין אותכם, בנים ובנות לחזור להיות הילד המדמיין והחולמני ולזכות לעשות חוויה של טיסה בכדור פורח בחורף!

 

פוסטים נוספים שאולי יעניינו אותך