04-801-0023

יעפים ומרדפים! 20 עד 120 משתתפים!

"יעפים ומרדפים" היא חבילת הטיסה הנמכרת ביותר שלנו למגזר העסקי והסיבות ברורות… שילוב מושלם של מחיר מעולה וחוויה מעולם אחר.

חבילת טיסה זו שנוצרה במיוחד למגזר העסקי מתאימה לקבוצות של 20 עד 120 משתתפים!

בפועל, הנוסעים מקבלים את כל הפינוקים והאקשן שיש ב-"סקיי טרק VIP" מבחינת השירות ומפרט הטיסה, רק שבפעילות זו זמן הטיסה נמשך כ-30 דקות במקום שעה.

איך זה עובד? 

1. מגיעים בבוקר עם כל הקבוצה לאתר ההמראה הקסום של סקיי טרק כדורים פורחים ומקבלים "כרטיסי עליה לבלון".

2. פוגשים את הצוות ואת הטייסים המנוסים שלנו שיעבירו לכל הקבוצה תדריך בטיחות מקיף ומקצועי.

3. נהנים מהבוקר בקבלת פנים מפנקת בטבע עם כל סוגי השתייה החמה, עוגיות ביתיות, עוגות וגם שוקולד.

4. צופים בתהליך הניפוח של הבלון  ואפילו נכנסים לתוך הבלון בניפוח להצטלם! (בלעדי בסקיי טרק כדורים פורחים!) לא לשכוח להעלות סטורי בניפוח הבלון!

5. הקבוצה השלמה מתחלקת לשתי קבוצות. "צוות אוויר" ו"צוות קרקע".

6. "צוות האוויר" לסל הנצרים המפואר של הכדור הפורח הפרטי של הקבוצה שלכם ומרגישים את האדרנלין עולה כשהטייס מחמם את המבערים בזמן ש"צוות הקרקע" עוזר לצוות הקרקע המקצועי שלנו להכין את הבלון להמראה.

7. "צוות האוויר" ממריא עם הזריחה בכלי הטיס העתיק בעולם לחוויה הקבוצתית הכי מדהימה שיש בטיסה שתמשך כחצי שעה בה נגיע לגובה של 6,000 רגל ! בנתיים קבוצת "צוות הקרקע" תצא ל"מרדף" אחרי תוואי הטיסה של הבלון יחד עם צוות הקרקע המקצועי שלנו.

8. במהלך הטיסה מערכת השמע שמותקנת בכל בלון שלנו מנגנת מוזיקה נעימה שמעצימה את חווית יום הגיבוש בכדור פורח.

9. במהלך הטיסה הטייס יצלם את המשתתפים במצלמת HD אקסטרים! מאוחר יותר אפילו תקבלו את התמונות במתנה!

10. לאורך כל הטיסה תוכלו ליהנות מהשירות האקסקלוסיבי שלנו, מכובעים ושמיכות לנוסעים, ממשקפות לתצפת על הנוף המדהים ואפילו מבועות סבון! (אתם לא מבינים כמה כיף להפריח בועות סבון מכדור פורח).

11. לאחר הנחיתה הראשונה הצוותים יחליפו תפקידים, "צוות האוויר" יהפוך להיות "צוות הקרקע" וההפך והבלון ימריא ליעף נוסף שימשך כחצי שעה נוספת.

12. לאחר הנחיתה הסופית והרכה הצוות שלנו יפרוס עבורכם פינת זולה עם מחצלות וכסאות ותיהנו משולחן כיבוד מפנק עם מיצים טבעיים ונשנושי בוקר (יש אפשרות להזמין מראש דברים ספציפיים שאתם אוהבים).

13. זמן למסורת! הטייס יספר לכם כעת סיפור קצר על ההיסטוריה המדהימה של הכדור  הפורח ויעביר אתכם את טקס השקת בקבוק השמפניה המסורתי שלנו!

14. שותים יין מבעבע צונן ואיכותי (יש גם מיץ ענבים לילדים) עם הטייס בטבע הפתוח (בכוסות קריסטל אמיתיות – בלי פשרות) ומרגישים את האדרנלין הופך לדופמין ..

15. מקבלים מהטייס תעודות טיסה לתלייה במשרד …

16. עולים על רכבי ההסעות הממוזגים שלנו (בלעדי עם ביטוח נסיעות מלא) שייקחו אתכם בנוחות מקסימלית חזרה לאתר ההמראה ולרכביכם הפרטיים.

17. בדרך הביתה מבינים שהפעם הבוס השקיע בכם על אמת…

  • כלול בחבילה – הפקת סרטון ווידיאו בעריכה מקצועית של יום הגיבוש.

אפשר להוסיף מלמעלה:

– מיתוג הסל עם באנר עליו מודפס לוגו החברה שלכם או כל מסר שתרצו.

– קבלת פנים או שולחן כיבוד עם דרישות משלכם.

עסקי

 דברו איתנו בוואטסאפ –
054-771-1135
או שלחו לנו הודעה בטופס

גלרייה