04-801-0023

המתנה המושלמת ליום נישואין – טיסה בשמי הארץ

יום הנישואין מתקרב ועוד לא חשבת על מתנה לבן או בת הזוג? עכשיו זה בדיוק הרגע להזמין טיסה בשמי הארץ, לראות מלמעלה את כל האתרים השווים ולנחות עם מזכרת לכל החיים. כך תעשו זאת נכון

יום הנישואין מביא איתו התלבטות רבה לגבי סוג המתנה שאותה כדאי לתת לבן או בת הזוג. כידוע, המתנה המושלמת היא משהו שמישהו היה רוצה אבל לא קונה לעצמו מטעמי זמן, כסף או מאמץ. אבל ספציפית ביום נישואין, אנחנו בדרך כלל מחפשים גם מתנה סמלית שמגלמת בתוכה את הרומנטיקה של מערכת היחסים ואת החוזק של הקשר.

הדרך לפתור את הדילמה היא ללכת על בטוח עם טיסה בשמי הארץ. זו לא רק מתנה ליום נישואין שאין מישהו או מישהי שיסרבו לה, אלא גם חוויה זוגית משותפת עם ערך מוסף. בקטגוריה של הפתעות ליום נישואין, הטיסה בשמי הארץ היא ללא ספק במקום הראשון.

למה לקחת את בן או בת הזוג לטיסה בשמי הארץ?

טיסה היא רעיון למתנת נישואין שניכרת שהושקעה בו מחשבה. עצם ההזמנה לטיסה הופכת את יום הנישואין למרגש יותר, אבל אפשר גם לחכות עם ההפתעה עד הרגע האחרון: להביא את בת או בן הזוג עם עיניים מכוסות ולחשוף את המטוס רק כאשר מגיעים אל השדה.

עוד יתרון של מתנה ליום נישואין מן הסוג הזה היא שעוברים אותה ביחד. בניגוד למתנה רגילה ושגרתית לימי הולדת, ימי נישואין אמורים לחגוג במשותף. כאן הטיסה מגלמת בתוכה ערך מוסף שאותו לא ניתן להשיג כמעט באף דרך אחרת, גם עבור זוגות ותיקים שכבר חגגו יחד המון ימי נישואין קודמים.

כמה עולה טיסה בשמי הארץ?

אי אפשר להתעלם מזה שהמחיר מהווה שיקול כאשר בוחרים מתנה ליום נישואין. מצד אחד, כולנו מחפשים רעיון למתנת נישואין שישאיר את בן או בת הזוג מאושרים ופעורי פה. מצד שני, ברור לנו שצריך לשמור על מסגרת התקציב ולא למהר לחרוג ממנה. במהלך טיסה בשמי הארץ לדוגמא המחיר הוא יחסית גבוה, אבל ההשקעה משתלמת לטווח הארוך.

המזכרת הופכת את הטיסה למתנה מושלמת שהחוויות בעקבותיה נשארות עם בני הזוג עוד הרבה אחרי הנחיתה על הקרקע. במילים אחרות, זו מתנה שהיא חוויה חד פעמית ולא עוד מוצר או שירות שאנחנו בדרך כלל קונים כדי לפנק את אהובינו.

הפתעה גם לפני וגם במהלך הטיסה

בימי נישואין מיוחדים במיוחד אפשר לתאם טיסה שמעוצבת לפי העדפות אישיות של בני הזוג או לפי האירוע שהם חוגגים. אם לדוגמא מדובר אכן על מתנה ליום נישואין, אולי נרצה להביא אל המטוס תמונות משותפות, לתלות בלונים ולהכין שלטים. לפני הטיסה, אפשר לערב את הילדים או המשפחה ולבקש מהם להגיע כדי שהמסלול יהיה ערוך לקראת בני הזוג. במהלך הטיסה, האטרקציה כבר עושה לבד את העבודה ודורשת מאיתנו רק להציץ מהחלון.

יש לציין כי טיסה בשמי הארץ היא מתנה בטוחה, נוחה וידידותית לגברים ונשים בכל הגילאים. אפשר לצאת לטיסה כמעט לכל אורך השנה, אך בכל מקרה מעדכנים את בני הזוג מראש לגבי תנאי מזג האוויר הצפויים. גם מי שלא רגילים לטיסות ירגישו בבית כאשר מהחלון רואים את נופי הארץ וסופגים את האווירה והחוויות.

לסיכום, טיסה בשמי הארץ נמצאת כיום בהישג יד ומומלצת בעיקר לבני זוג. אם יום הנישואין מתקרב ועוד לא בחרת מתנה, כדאי לשריין את התאריך הרלוונטי וליהנות מכל רגע.

פוסטים נוספים שאולי יעניינו אותך